5 februari 2020

Le français voyage

Op dinsdag 28 januari 2020 hebben meerdere klassen kunnen genieten van de komst van een jonge en enthousiaste taalassistent Frans die aan onze leerlingen heeft laten zien dat ze al heel veel met Frans kunnen doen.
De sectie Frans heeft deze dag kunnen organiseren in het kader van de 8e editie van Le français voyage, een succesvol initiatief van de Table ronde pour le français.

In het kader van dit project kunnen middelbare scholen in Nederland een dag  bezoek krijgen van een taalassistent uit België, Frankrijk of Zwitserland. Marion, een jonge Master student in Rennes in Frankrijk, heeft onze school de hele dag bezocht en brugklassers, derde klassen en de HAVO4 leerlingen hebben onder toezicht van de docenten Frans van het Dorenweerd College een lesuur vol met leuke en communicatieve activiteiten in activerende werkvormen gedaan… En dit allemaal in de doeltaal!  
Merci à Marion et nos élèves pour cette journée vraiment sympathique !
De sectie Frans