Minilessen & Dorenweerd Discovery
Minilessen
woensdag 20 dec 2023
De minilessen (woe 20 dec '23 van 13.30-15.30 uur) zijn bedoeld voor alle leerlingen uit groep 8 die een kijkje willen komen nemen op onze school en willen ervaren hoe het is om les te krijgen op et Dorenweerd College. Aan de hand van een rooster volg je drie verschillende minilessen en maak je kennis met hoe een dag er op de middelbare school uitziet.
Om deel te nemen aan de minilessen moet je je wel even inschrijven. Jouw inschrijving is belangrijk omdat we natuurlijk voor deze minilessen een mooi rooster en programma voor al onze gastleerlingen in elkaar willen zetten.
Voor wie: |
|
leerlingen groep 8 |
Wanneer: |
|
woensdag 20 dec 2023 |
Waar: |
|
ontvangst in aula Dorenweerd College |
Tijd: |
|
13.30 - 15.30 uur |
Meenemen: |
|
tas, pen & papier en gymspullen (je kunt gym als miniles hebben) |
Aanmelden: |
|
Aanmeldlink Minilessen |
Dorenweerd Discovery
woensdag 5 juni 2024
De Dorenweerd Discovery (woe 5 juni '24 van 13.30-15.30 uur) is bedoeld voor alle leerlingen groep 7 die alvast een kijkje willen nemen een middelbare school. Aan de hand van een persoonlijk rooster volg je activiteiten die gericht zijn op de thema's Kunst, Sport en Techniek.
Om deel te nemen aan deze activiteiten moet je je wel even inschrijven.
Voor wie: |
|
leerlingen groep 7 |
Wanneer: |
|
woensdag 5 juni 2024 |
Waar: |
|
ontvangst in hal Dorenweerd College |
Tijd: |
|
13.30 - 15.30 uur |
Meenemen: |
|
tas, pen & papier en gymspullen (je kunt sport als activiteit hebben) |
Aanmelden: |
|
Aanmeldlink volgt uiterlijk 1 maand van te voren
|
