PERSONEEL

 

Zoeken in de personeelslijst kan heel makkelijk door het intoetsen van “Ctrl + F“(Ctrl ingedrukt houden). Er verschijnt dan een zoekbalk waarin de specifieke naam kan worden ingevuld.

 

Albers, mw. M. (Mini) (ALM)
wi
m.albers@dorenweerd.nl

Alberts, mw. N. (Natascha) (ALN)
management assistente
n.alberts@dorenweerd.nl

Albrecht, dhr. C. (Carsten) (ALC)
sk

c.albrecht@dorenweerd.nl

Arts, dhr. W. (Wouter) (ARW)
gs/ma

w.arts@dorenweerd.nl

Bekhuis-Kloth, mw. M. (Mariëlle) (BEM)
ak/geo

m.bekhuis-kloth@dorenweerd.nl

Berg, mw. I. (Irene) van den (BEI)
toa

i.vandenberg@dorenweerd.nl

Beukelaer, dhr. T. (Ton) de (BET)
gs

t.debeukelaer@dorenweerd.nl

Beukelaer, dhr. W. (Wouter) de (BEW)
wi

w.debeukelaer@dorenweerd.nl

Boelens, mw. E. (Eva) (BOE)
en

e.boelens@dorenweerd.nl

Boogaart, mw. T. (Tinka) van den (BOT)
hv/te/arts & crafts

t.vandenboogaart@dorenweerd.nl

Boverhoff, mw. M. (Marina) (BOM)
wi

m.boverhoff@dorenweerd.nl

Breeveld, dhr. M. (Michael) (BRM)
ak/coördinator internationalisering

m.breeveld@dorenweerd.nl

Budak, dhr. M. (Mustafa) (BUU)
du

m.budak@dorenweerd.nl

Burken, dhr. M. (Mark) van (BUM)
lo

m.vanburken@dorenweerd.nl

Lookeren Campagne-Bosveld van, mw. H. Hanneke (CAH)
Roostermaker

h.campagne@dorenweerd.nl

Caspers, dhr. R. (Robbert) (CAR)
na

r.caspers@dorenweerd.nl

Davina, dhr. E. (Emiel) (DAE)
bi/nask

e.davina@dorenweerd.nl

Degen, mw. C. (Cindy) (DEC)
medewerker financiën/personeel

c.degen@dorenweerd.nl

Derksen, dhr. E. (Ed) (DEE)
receptionist/verzuimmedewerker

e.derksen@dorenweerd.nl

Dijkstra, mw. A. (Agnes) (DIA)
du

a.dijkstra@dorenweerd.nl

Druten-van Haaren, mw. T. (Thea) van (DRT)
receptioniste

t.vandruten@dorenweerd.nl

Duikeren, mw. I. (Irene) (DUI)
roostermaker/medewerker communicatie

i.vanduikeren@dorenweerd.nl

Duitman, mw. N. ( Nicky) (DUN)
na/sk

n.duitman@dorenweerd.nl

Dijk, dhr. D. (Dirkjan) van (DID)
wi/afd.leider lj. 2,3,4 en 5 havo

d.vandijk@dorenweerd.nl

Dijk, mw. G. (Gerda) van (DIG)
ak/gs/ma

g.vandijk@dorenweerd.nl

Dijk, mw. K. (Karin) van (DIK)
re/RT

k.vandijk@dorenweerd.nl

Eijkman, mw. I. (Ilse) (EII) 
ne/coördinator tto

i.eijkman@dorenweerd.nl

Elzen van, mw. J. (Jose) (ELJ)
ne

j.vandenelzen@dorenweerd.nl

Engelbrecht, mw. M.L. (Marie-Louise) (ENM)
en

m.engelbrecht@dorenweerd.nl

Franssen, dhr. R. (Rick) (FRR)
na

r.franssen@dorenweerd.nl

Geest, dhr. D. (Danny) van (GED)
gs/ma

d.vangeest@dorenweerd.nl

Gentilleau, dhr. J. (Jonathan) (GEJ) 
fa 

j.gentilleau@dorenweerd.nl

Geraedts, mw. L. (Lottie) (GEL)
en 

l.geraedts@dorenweerd.nl

Gerven, dhr. M. (Maikel) (GEM)
lo/p.e.

m.vangerven@dorenweerd.nl

Geurts, dhr. M. (Marc)  (GEU)
examensecretaris/medewerker financiën/applicatiebeheer

m.geurts@dorenweerd.nl

Ginkel, Mw. M. (Menucha) van (GIM)
ne

m.vanginkel@dorenweerd.nl

Graaff, dhr. Y. (Yoren) (GRY)
ma

y.graaff@dorenweerd.nl

Hakobjan, dhr. S. (Samwel) (HAS)
lo/p.e.

s.hakobjan@dorenweerd.nl

Hasselt van, mw. G. (Guyonne) (HAG)
directie assistente

g.vanhasselt@dorenweerd.nl

Hellinga, dhr. B. (Bas) (HEB)
bi/coördinator vwo 2-3

b.hellinga@dorenweerd.nl

Helmus, dhr. B. (Ben) (HEE) 
ec

b.helmus@dorenweerd.nl 

Hendrikx, mw. L. (Laura) (HEN)
fa
l.hendrikx@dorenweerd.nl

Hiemstra-van Dijk, mw. A. (Amber) (HIA)
afdelingsleider brugklas/ne

a.hiemstra@dorenweerd.nl

Hogenkamp, mw. A. (Anneke) (HOA)
fa/ondersteuningscoördinator

a.hogenkamp@dorenweerd.nl

Hoksbergen, mw. A. (Alison) (HOK)
en

a.hoksbergen@dorenweerd.nl

Huijgen, mw. A. (Anja) (HUA)
fa

a.huijgen@dorenweerd.nl

Jansen, mw. L. (Lida) (JAL)
wi/zorgcoördinator

l.jansen@dorenweerd.nl

Jansen, dhr. M. (Maick) (JAM)
bi

m.jansen@dorenweerd.nl

Karnebeek-Butzelaar, mw. A (Astrid)(KAA)
wi

a.karnebeek@dorenweerd.nl

Kells, mw. K (Katherine) (KEK)
en

k.kells@dorenweerd.nl

Kleinpenning, mw. K. (Katja) (KLK)
wi

k.kleinpenning@dorenweerd.nl

Klop, mw. E. (Els) (KLE)
lo/decaan

e.klop@dorenweerd.nl

Kremer, mw. R. (Ria) (KRR)
te/hv/CKV

r.kremer@dorenweerd.nl

Kreukniet, mw. M. (Margaret) (KRM)
en/native speaker

m.kreukniet@dorenweerd.nl

Krijnen, mw. M. (Madelon) (KRI)
fa/RT

m.krijnen@dorenweerd.nl

Kuster, dhr. M. (Marcius) (KUM)
bi

m.kuster@dorenweerd.nl

Laat, dhr. H. (Henk) de (LAH)
ne
h.delaat@dorenweerd.nl

Lanters, dhr. E. (Erik) (LAE)
mu/music

e.lanters@dorenweerd.nl

Laurman, mw. J. (Jette) (LAJ) 
ne

j.laurman@dorenweerd.nl

Leede-Roos, mw. I (Inge) de (LEI)
wi/coördinator vwo 4 tm 6

i.deleede@dorenweerd.nl

Ligtenberg, dhr. R. (Reinier) (LIR)
be

r.ligtenberg@dorenweerd.nl

Maandag, mw. M. (Marjolein) (MAM)
mu
m.maandag@dorenweerd.nl

Maessen, dhr. G. (Gabri) (MAG)
rector / vz CvB

g.maessen@dorenweerd.nl

Marsman-Hoogerwerf, mw. H. (Hanneke) (MAH)
toezichthouder mediatheek

h.marsman@dorenweerd.nl

Marsman, dhr. J. (Joost) (MAJ)
gs/ak/re

j.marsman@dorenweerd.nl

Matser, mw. E. (Esther) (MAE)
administratie

e.matser@dorenweerd.nl

Meijs, mw. L. (Lot) van der (MEL)
en/coördinator  havo 4-5

l.vandermeijs@dorenweerd.nl

Mendelts, dhr. M. (Martin) (MEN)
mu
m.mendelts@dorenweerd.nl

Meuleman, dhr. J. (Jos) (MEJ)
wi

j.meuleman@dorenweerd.nl

Noij, mw. S. (Suzanne) (NOS)
fa

s.noij@dorenweerd.nl

Noteboom, dhr. E. (Elmar) (NOE)
ha/tk

e.noteboom@dorenweerd.nl

Oorschot, dhr. E. (Erik) van (OOE)
du

e.vanoorschot@dorenweerd.nl

Os, mw. R. (Rika) van (OSR)
ass. facilitaire zaken

r.vanos@dorenweerd.nl

Panne, dhr. A. (Anton) van der (PAN)
ne

a.vanderpanne@dorenweerd.nl

Penterman, dhr. R. (Rick) (PER)
wi/decaan

r.penterman@dorenweerd.nl

Peters, mw. E. (Els) (PEE)
wi/re afd.leider leerjaar 2 t/m 4 mavo

e.peters@dorenweerd.nl

Pol, dhr. P. (Peter) (POP)
medewerker facilitaire zaken

p.pol@dorenweerd.nl

Putman, dhr. R. (Robert) (PUR)
na

r.putman@dorenweerd.nl

Rasing, mw. E. (Ester) (RAE)
wi

e.rasing@dorenweerd.nl

Rhoon, Mw. J. (Jeannette) van (RHJ)
ne/coördinator havo 2-3

j.vanrhoon@dorenweerd.nl

Rooze, mw. D. (Diana) (ROD)
toa/teacher ass.chemistry

d.rooze@dorenweerd.nl

Roseboom, dhr. E. (Emil) (ROE)
ak/contactpersoon

e.roseboom@dorenweerd.nl

Routh, mw. C. (Christine) (ROC)
en/native speaker

c.routh@dorenweerd.nl

Rutgers, dhr. H. (Hans) (RUH)
ec/be/re

h.rutgers@dorenweerd.nl

Rijkenberg, mw. S. (Saskia) (RIS) 
wi

s.rijkenberg@dorenweerd.nl

Sachse, mw. O. (Olga) (SAO)
fa

o.sachse@dorenweerd.nl

Sambeeck, dhr. W. (Wim) van (SAW)
la

w.vansambeeck@dorenweerd.nl

Sant, Dhr. S. (Sjon) van de (SAS)
bi/biology

s.vandesant@dorenweerd.nl

Sas, mw. V. (Vera) (SAV)
receptioniste/toezichthouder mediatheek

v.sas@dorenweerd.nl

Slagter, dhr. J. (Job) (SLJ)
ec/be

j.slagter@dorenweerd.nl

Smit, dhr. M. (Maurice) (SMM)
mu/music

m.smit@dorenweerd.nl

Spinnato, dhr. D. (Domenico) (SPD)
medewerker ICT/applicatiebeheerder Magister

d.spinnato@dorenweerd.nl

Staverman, mw. M. (Machteld) (STM)
en

m.staverman@dorenweerd.nl

Stuiver, mw. C. (Ciska)  (STC)
te/cultuurcoördinator

c.stuiver@dorenweerd.nl

Temmen, mw. J. (Jeanette) (TEJ)
leerlingenadministratie

j.temmen@dorenweerd.nl

Timmer, mw. J. (Jolanda) (TIJ)
ha/te/ckv

j.timmer@dorenweerd.nl

Valk, dhr. H. (Hans) (VAH)
lo

h.valk@dorenweerd.nl

Vasseur, mw. T. (Tanja) (VAT)
plv. rector / lid CvB

t.vasseur@dorenweerd.nl

Verbeek, mw. P. (Prisca) (VEP)
toa

p.verbeek@dorenweerd.nl

Verburgt, mw. L (Lieke) (VEL)
en/medewerker IDU

l.verburgt@dorenweerd.nl

Verhoeven, mw. N. (Nelie) (VEN)
levo/contactpersoon

n.verhoeven@dorenweerd.nl

Verkuijlen, mw. M. (Monique) (VEM)
sk/chemistry

m.verkuijlen@dorenweerd.nl

Verstappen, mw. E. (Emmy) (VEE)
ne

e.verstappen@dorenweerd.nl

Verstegen, dhr. J. (John) (VEJ)
conciërge

j.verstegen@dorenweerd.nl

Vrolijk, mw. E (Ellen) (VRE)
en

e.vrolijk@dorenweerd.nl

Wagter, mw. M. (Mariejan) (WAM)
staffunctionaris P&O/hoofd OOP

m.wagter@dorenweerd.nl

Waterman, dhr. T (Toby) (WAT)
gls/ak

t.waterman@dorenweerd.nl

Wichhart, dhr. H. (Henk) (WIH)
roostermaker

h.wichhart@dorenweerd.nl

Wijdeveld, mw. B. (Bernadette) (WIB)
ne/taal/RT

b.wijdeveld@dorenweerd.nl

Wijnen, mw. R. (Resie) (WIR) 
du 

r.wijnen@dorenweerd.nl

Wild, dhr. B. de (Bart) (WIA)
bi/afdelingsleider 2 -6 vwo/tto

b.dewild@dorenweerd.nl

Willemsen, dhr. K (Klaas) (WIK)
ec/re

k.willemsen@dorenweerd.nl

Zwiggelaar, dhr. H. (Haron) (ZWH)
gs/levo

h.zwiggelaar@dorenweerd.nl

Zwikker, mw. M. (Maaike) (ZWM)
ne

m.zwikker@dorenweerd.nl