PERSONEEL

 

Zoeken in de personeelslijst kan heel makkelijk door het intoetsen van “Ctrl + F“(Ctrl ingedrukt houden). Er verschijnt dan een zoekbalk waarin de specifieke naam kan worden ingevuld.

 

Albers, mw. M. (Mini) (ALM)
wi/bi/maths
m.albers@dorenweerd.nl

Albrecht, dhr. C. (Carsten) (ALC)
sk
c.albrecht@dorenweerd.nl

Andel, mw. L. (Lineke) van (ANL)
toa
l.vanandel@dorenweerd.nl

Andes, dhr. R. (Roy)  (ANR)
ne
r.andes@dorenweerd.nl

Arts, dhr. W. (Wouter) (ARW)
gs
w.arts@dorenweerd.nl

Bekhuis-Kloth, mw. M. (Mariëlle) (BEM)
ak/geo/international coordinator
m.bekhuis@dorenweerd.nl

Berg, mw. I. (Irene) van den (BEI)
toa
i.vandenberg@dorenweerd.nl

Beukelaer, dhr. T. (Ton) de (BET)
gs
t.debeukelaer@dorenweerd.nl

Beukelaer, dhr. W. (Wouter) de (BEW)
wi
w.debeukelaer@dorenweerd.nl

Boelens, mw. E. (Eva) (BOE)
en/cito-coördinator
e.boelens@dorenweerd.nl

Boogaart, mw. T. (Tinka) van den (BOT)
hv/te/arts & crafts
t.vandenboogaart@dorenweerd.nl

Breeveld, dhr. M. (Michael) (BRM)
ak
m.breeveld@dorenweerd.nl

Budak, dhr. M. (Mustafa) (BUU)
du
m.budak@dorenweerd.nl

Burken, dhr. M. (Mark) van (BUM)
lo
m.vanburken@dorenweerd.nl

Davina, dhr. E. (Emiel) (DAE)
bi/nask/anw
e.davina@dorenweerd.nl

Degen, mw. C. (Cindy) (DEC)
medewerker financiën
c.degen@dorenweerd.nl

Derksen, dhr. E. (Ed) (DEE)
conciërge
e.derksen@dorenweerd.nl

Dijkstra, mw. A. (Agnes) (DIA)
du
a.dijkstra@dorenweerd.nl

Druten-van Haaren, mw. T. (Thea) van (DRT)
receptioniste
t.vandruten@dorenweerd.nl

Duitman, mw. N. ( Nicky) (DUN)
na/sk
n.duitman@dorenweerd.nl

Dijk, dhr. D. (Dirkjan) van (DID)
wi/afd.leider lj. 4 en 5 havo/eindver. website
d.vandijk@dorenweerd.nl

Dijk, mw. G. (Gerda) van (DIG)
ak/gs/ml
g.vandijk@dorenweerd.nl

Dijk, mw. K. (Karin) van (DIK)
rekenen
k.vandijk@dorenweerd.nl

Dogan, mw. D. (Damla) (DOD) 
en
d.dogan@dorenweerd.nl

Eijkman, mw. I. (Ilse) (EII) 
ne
i.eijkman@dorenweerd.nl

Fernée, mw. A. (Ankie) (FEA)
du
a.fernee@dorenweerd.nl

Geest, dhr. D. (Danny) van (GED)
gs/ml
d.vangeest@dorenweerd.nl

Gentilleau, dhr. J. (Jonathan) (GEJ) 
fa 
j.gentilleau@dorenweerd.nl

Geraedts, mw. L. (Lottie) (GEL)
en 
l.geraedts@dorenweerd.nl

Gerven, dhr. M. (Maikel) (GEM)
lo/p.e. 
m.vangerven@dorenweerd.nl

Geurts, dhr. M. (Marc)  (GEU)
examensecretaris/medewerker financiën/applicatiebeheer
m.geurts@dorenweerd.nl

Ginkel, Mw. M. (Menucha) van (GIM)
ne
m.vanginkel@dorenweerd.nl

Hakobjan, dhr. S. (Samwel) (HAS)
lo/p.e.
s.hakobjan@dorenweerd.nl

Harmsen, mw. L. (Lyndsey) (HAL)
ne
l.harmsen@dorenweerd.nl

Hellinga, dhr. B. (Bas) (HEB)
bi
b.hellinga@dorenweerd.nl

Hiemstra-van Dijk, mw. A. (Amber) (HIA)
ne/brugklascoördinator
a.hiemstra@dorenweerd.nl

Hogenkamp, mw. A. (Anneke) (HOA)
fa/zorgcoördinator
a.hogenkamp@dorenweerd.nl

Hoksbergen, mw. A. (Alison) (HOK)
en/native speaker
a.hoksbergen@dorenweerd.nl

Hoogakker, mw. H. (Hanneke) (HOH)
ec
h.hoogakker@dorenweerd.nl

Staverman, mw. M. (Machteld) (STM)
en
m.staverman@dorenweerd.nl

Huijgen, mw. A. (Anja) (HUA)
fa
a.huijgen@dorenweerd.nl

Jansen, mw. L. (Lida) (JAL)
wi/zorgcoördinator
l.jansen@dorenweerd.nl

Jansen, dhr. R. (Robin) (JAR)
gs
r.jansen@dorenweerd.nl

Jansen, dhr. M. (Maick) (JAM)
bi
m.jansen@dorenweerd.nl

Jongmans, dhr. E. (Erik) (JOE)
ec
e.jongmans@dorenweerd.nl

Keemink-Knook, mw. N. (Nella) (KEN)
wi/afd.leider leerjaar 4 t/m 6 vwo
n.keemink@dorenweerd.nl

Kells, mw. K (Katherine) (KEK)
en
k.kells@dorenweerd.nl

Klop, mw. E. (Els) (KLE)
lo/decaan
e.klop@dorenweerd.nl

Korteweg, dhr. M. (Marc) (KOM)
ec/m&o/rekenen
m.korteweg@dorenweerd.nl

Kreukniet, mw. M. (Margaret) (KRM)
en/native speaker
m.kreukniet@dorenweerd.nl

Krijnen, mw. M. (Madelon) (KRI)
fa/remedial teacher
m.krijnen@dorenweerd.nl

Kuster, dhr. M. (Marcius) (KUM)
bi
m.kuster@dorenweerd.nl

Lampers, mw. D. (Dominique) (LAD)
en
d.lampers@dorenweerd.nl

Lanters, dhr. E. (Erik) (LAE)
mu/music
e.lanters@dorenweerd.nl

Leede-Roos, mw. I (Inge) de (LEI)
wi/coördinator vwo 2-6
i.deleede@dorenweerd.nl

Lucassen, mw. E. (Esther) (LUE)
wi/maths/coördinator tto
e.lucassen@dorenweerd.nl

Maij, mw. F. (Femke) (MAI) 
wi
f.maij@dorenweerd.nl

Maessen, dhr. G. (Gabri) (MAG)
rector / vz CvB
g.maessen@dorenweerd.nl

Marsman-Hoogerwerf, mw. H. (Hanneke) (MAH)
toezichthouder mediatheek
h.marsman@dorenweerd.nl

Marsman, dhr. J. (Joost) (MAJ)
gs/ak
j.marsman@dorenweerd.nl

Massop, dhr. R. (Raimond) (MAR)
lo
r.massop@dorenweerd.nl

Meijs, mw. L. (Lot) van der (MEL)
en/coördinator  havo 4-5
l.vandermeijs@dorenweerd.nl

Meuleman, dhr. J. (Jos) (MEJ)
wi
j.meuleman@dorenweerd.nl

Nijssen, mw. E. (Eva)  (NIE)
wi
e.nijssen@dorenweerd.nl

Noordt, mw. D. (Danique) van der (NOD)
ha
d.vandernoordt@dorenweerd.nl

Noteboom, dhr. E. (Elmar) (NOE)
ha/tk
e.noteboom@dorenweerd.nl

Oorschot, dhr. E. (Erik) van (OOE)
du
e.vanoorschot@dorenweerd.nl

Os, mw. R. (Rika) van (OSR)
ass. facilitaire zaken
r.vanos@dorenweerd.nl

Panne, dhr. A. (Anton) van der (PAN)
ne
a.vanderpanne@dorenweerd.nl

Peer, mw. R. (Roos) van (PEO)
ak/geo
r.vanpeer@dorenweerd.nl

Penterman, dhr. R. (Rick) (PER)
wi/decaan
r.penterman@dorenweerd.nl

Peters, mw. E. (Els) (PEE)
wi/afd.leider leerjaar 2 t/m 4 mavo
e.peters@dorenweerd.nl

Poederooijen, mw. A. (Arnel) van (POA)
levo/mlf/r.e.
a.vanpoederooijen@dorenweerd.nl

Pol, dhr. P. (Peter) (POP)
toezichthouder/facilitair
p.pol@dorenweerd.nl

Priebee, mw. E. (Esther) (PRE)
directie assistente
e.priebee@dorenweerd.nl

Putman, dhr. R. (Robert) (PUR)
na/anw
r.putman@dorenweerd.nl

Rasing, mw. E. (Ester) (RAE)
wi
e.rasing@dorenweerd.nl

Reinders, dhr. A. (André) (REA)
ec 
a.reinders@dorenweerd.nl

Rhoon, Mw. J. (Jeannette) van (RHJ)
ne/taal/coördinator havo 2-3
j.vanrhoon@dorenweerd.nl

Rooijen, dhr. B. (Bas) van (ROB)
geschiedenis/history/afd.leider brugklas-TTO 1-3
b.vanrooijen@dorenweerd.nl

Rooze, mw. D. (Diana) (ROD)
toa/teacher ass.chemistry
d.rooze@dorenweerd.nl

Roseboom, dhr. E. (Emil) (ROE)
ak
e.roseboom@dorenweerd.nl

Routh, mw. C. (Christine) (ROC)
en/native speaker
c.routh@dorenweerd.nl

Rutgers, dhr. H. (Hans) (RUH)
rk/ec/m&o
h.rutgers@dorenweerd.nl

Sachse, mw. O. (Olga) (SAO)
fa
o.sachse@dorenweerd.nl

Sambeeck, dhr. W. (Wim) van (SAW)
fa/la
w.vansambeeck@dorenweerd.nl

Sant, Dhr. S. (Sjon) van de (SAS)
bi/biology
s.vandesant@dorenweerd.nl

Sas, mw. V. (Vera) (SAV)
receptionist/toezichthouder mediatheek
v.sas@dorenweerd.nl

Slagter, dhr. J. (Job) (SLJ)
ec/m&o
j.slagter@dorenweerd.nl

Smit, dhr. M. (Maurice) (SMM)
mu/music
m.smit@dorenweerd.nl

Smit, mw. A. (Annelies) (SMA)
du
a.smit@dorenweerd.nl

Spikmans, dhr. G. (Geert) (SPG)
ak 
g.spikmans@dorenweerd.nl 

Spinnato, dhr. D. (Domenico) (SPD)
medewerker ICT/Facilitair 
d.spinnato@dorenweerd.nl

Stefanescu, mw. G. (Gabriëla) (STG)
administratief assistent
g.stefanescu@dorenweerd.nl

Stuiver, mw. C. (Ciska)  (STC)
te/cultuurcoördinator
c.stuiver@dorenweerd.nl

Temmen, mw. J. (Jeanette) (TEJ)
leerlingenadministratie
j.temmen@dorenweerd.nl

Tielen, dhr. S. (Sjef) (TIS)
wi
sjef.tielen@dorenweerd.nl

Timmer, mw. J. (Jolanda) (TIJ)
ha/te/ckv
j.timmer@dorenweerd.nl

Valk, dhr. H. (Hans) (VAH)
lo
h.valk@dorenweerd.nl

Vasseur, mw. T. (Tanja) (VAT)
plv. rector / lid CvB
t.vasseur@dorenweerd.nl

Verhoeven, mw. N. (Nelie) (VEN)
levo/contactpersoon
n.verhoeven@dorenweerd.nl

Verkuijlen, mw. M. (Monique) (VEM)
sk/chemistry
m.verkuijlen@dorenweerd.nl

Verstappen, mw. E. (Emmy) (VEE)
ne
e.verstappen@dorenweerd.nl

Verstegen, dhr. J. (John) (VEJ)
conciërge
j.verstegen@dorenweerd.nl

Visscher, dhr. B. (Bram) (VIB)
na/science
b.visscher@dorenweerd.nl

Wagter, mw. M. (Mariejan) (WAM)
personeelsfunctionaris
m.wagter@dorenweerd.nl

Waterink, mw. N. (Natascha) (WAN)
management assisstente
n.waterink@dorenweerd.nl

Wichhart, dhr. H. (Henk) (WIH)
roostermaker
h.wichhart@dorenweerd.nl

Wiel, mw. J. (Julia) van der (WIJ)
gs/history/social studies
j.vandewiel@dorenweerd.nl

Wijdeveld, mw. B. (Bernadette) (WIB)
ne/taal
b.wijdeveld@dorenweerd.nl

Zwikker, mw. M. (Maaike) (ZWM)
ne
m.zwikker@dorenweerd.nl