We zijn enorm trots op de eindexamenkandidaten van dit schooljaar.

Op zowel de mavoafdeling, havoafdeling en onze vwo afdeling een slagingpercentage van boven de 92%.

Mavo 97 %

Havo 93 %          klik hier om de geslaagden na het tweede tijdvak te zien

Vwo  92 %

Wij feliciteren onderstaande leerlingen met het behalen van hun diploma.

Geslaagden MAVO

Geslaagden HAVO

Geslaagden VWO

Alsnog geslaagd!

29 juni 2015


MAVO

Eva winter, Gino Couperus.

HAVO

Leonne vd Berg, Daan de Haas, Melissa Kaymaz, Joey Kwint, Leo vd Oost, Lars vd Pol, Annelieke Schlette, Riemy Vink.


MAVO

Silvan Ahlers,  Dilâra Akmaner,  Wessel Banus,  Stefan van den Berg,  Demi  Besselink,  Thomas ten Böhmer,  Kim ten Böhmer, Ellis Bos, Chris Broere, Jessica Burger, Sten Capel, Jordi Dorrepaal, Judith Dorrestijn, Nina Driessen, Renaldo Duits, Max Ebeling, Rosanna Ebskamp, Coen van Elden, Enrico Evers, Jessy van Ewijk, Bas Francken, Stan van Gent, Madelon Gerards, Julia Gerritsen, Marijn de Graaff, Thomas Grotenhuis, Suzanne de Haas, Niels Hammink, Wytze 't Hart, Marlieke ten Have, Lola Hoedt, Luuk van 't Hoog, Rik van der Hout, Reimer Huigen, Erben Huijer, Pepijn Huilmand, Kasper Jansen, Boaz Jansen, Celeste Koetsier, Tigo Kok, Twan Kok, Ruben van Koot, Robbert Medze, Giovanni Menting, Rowa Mercan, Laura Mulder, Bram Nettekoven, Roy Pietersma, Romee van de Pol, Luke Polman, Luco Polman, Wesley Rensen, Frederique Rokus, Dominique Ruijs, Koen Slebus, Bob Spies, Sanne Spitman, Jelle Toet, Ayana Verdonk, Niek Verfaille, Brigitte Verlaat, Erica Vleeming, Simon Weert, Jip Weijers, Emma Wielandt, Steven Willemze, Thijs Wilschut, Jesse Wouterse, Thomas Zeman, Thomas van Zwam.

HAVO

Lotte van Almenkerk, Sven van Almenkerk, Linn Ampts, Nick Azarhoosh, Mirne van Bekkum Marks, Tim van den Berg, Floris Bergacker, Anne-Sophie van Bergen, Ferdi van Breenen, Marnix Brock, Wouter Broeksteeg, Richard van Daalen, Isa Dales, Joëlle van Dam, Ruurd Damen, Jacky van Deelen, Jaap Dekker, Jaime van Dreven, Eva Ebeling, Jasper Ellens, Seda van Faassen, Damian van de Graaff, Kaylee van de Graaff, Lindi Hartman, Pim ten Have, Maaike de Heij, Luuc Hendriks, Renee Hendriks, Levi Hooft, Kevin  Kamphuis, Myrthe van Kesteren, Ivo Klomp, Lisanne Koenders, Daniël Kooij, Duco Kuijer, Nienke Laurens, Dave van Leerdam, Jules van de Loo, Diede Loosman, Warner van der Louw, Daan Lövering, Linouk Luttjeboer, Marijn Mantel, Tom Maresch, Femke Matthijsse, Nathalie Meertens, Manon Meirlevede, Michiel Meurs, Christa Mourik, Lenne Omlo, Aron van 't Ooster, Naomi Orsel, Max Ostermeijer, Gerrin Overgaag, Jasper Palman, Guus Penninks, Marieke Post, Ruben Puttman, Gelmer Ravestein, Romé Rikken, Alexandra de Roos, Frencis Rozeboom, Charlotte Rozema, Tom Ruijterkamp, Tim Samuels, Valérie Schaeffers, Luna Schimmel, Jasper Sprakel, Michiel van der Steur, Max van Straten, Sander Teunissen, Sharon Teunissen van Manen, Nathalie Uittenhout, Marleen van der Velden, Wisse Vellinga, Koen Vlootman, Yanniek van der Vlugt, Joëlle Wels, Victor Wiedeman.

VWO

Jeroen Baltissen, Jan-Willem  Bekendam, Bram Bijlemeer, Lindy Boerman, Maaike de Bruijn, Vivian Buers, Robbert Derksen, Titus van Ekert, Melvin Gmelig, Twan Goossen, Julian Goudkuil, Thomas Hell, Jordy van Huissteden, Evelien Kalisvaart, Evelien Klein, Bas Kuijpers, Lukas Laarman, Martijn Landman, Astrid Maassen, Suzanne van Oenen, Hannah Ox, Laurie Pel, Tim Riezebos, Miklas Robbesom, Annemarie van Rossum du Chattel, Bob de Ruiter, Niek van der Schaaf, Debby Schouten de Jel, Anco Schutte, Michiel Slootweg, Koen Spijkerboer, Lianne Stolte, Frederike Stortelers, Ghislaine Tesfamichael, Baukje Velds, Simone Viellevoije, Daphne Visser, Helia Vons, Stefan Vorage, Francisca de Vries, Karlijn de Waal, Matthijs van Zijl.